Kontaktní informace

Rádi Vám poradíme s výběrem

+420 770 161 161 / 162 162

Autorizovaný servis

+420 770 170 170

Adresa

Ústřední 14/21
Praha 10 – Štěrboholy

Otevírací doba

Prodejna
pondělí–pátek 9–18 h

Servis 
pondělí–pátek 9–17 h

Fakturační údaje

KaraOne s.r.o.
Ústřední 14/21
102 00 Praha 10 – Štěrboholy

IČO: 24134660

Náš tým

Karel (Albi) Albrecht

majitel

Karel je strůjcem všeho. Má rád cokoliv, co má 2 a více kol a co ho může dovézt za jakýmkoliv dobrodružstvím. A proto se rozhodl kromě obytných vozů také zasvětit svůj čas motorkám. Je to šéf s velkým Š, který se nezalekne žádného problému a nenechá se jen tak vyvést z míry. Na Karla se můžete obrátit kdykoliv a s čímkoliv.

+420 724 404 505

karel.albrecht@karaone.cz

Radka Tůmová

majitel

Radky pozitivní energie sálá z každého rohu prodejny i servisu. Baterky dobíjí jakýmkoliv sportem a hlavně cestováním - ideálně v obytném voze, nebo na motorce. Je tou, která tu dává věcem řád a hlídá, abychom vše měli v naprostém pořádku. Pokud budete mít jakýkoliv námět na zlepšení služeb, neváhejte se na ni kdykoliv obrátit.

karaone@karaone.cz

Josef Zdeněk

servisní technik

Pepča toho spoustu nakecá, ale ještě víc odmaká! Dlouhé roky se motal kolem aut, až zakotvil u jednostopých mazlíků a to mu maximálně sedí. Bude ho zajímat každý váš příběh, který jste se svým dvoukolým parťákem zažili a na oplátku i on vás obohatí o spoustu vtipných a zajímavých historek. Je to člověk na svém místě a pokud mu svěřujete motorku do péče, nemusíte o ní mít obavu - bude o ní skvěle postaráno.

+420 770 170 170

josef.zdenek@karaone.cz

Honza Dittrich

mechanik

Honza je za každé situace naprostý kliďas. S velkou trpělivostí, pečlivostí a respektem přistupuje ke každé práci a dokud si není na 150 % jistý, že svou práci odvedl dobře, tak ho od motorky nikdo nedostane. Absolvoval brněnskou vyhlášenou akademii, obor opravy jednostopých vozidel, ale rád se učí a vzdělává dál a dál.

Michal Zdeněk

mechanik

Aleš Vlasák

technik obytných vozů

Aleš se nebojí žádné práce! S neskutečnou trpělivostí a pečlivostí se nám stará o vozový park obytných vozů, aby klienti měli vždy dokonale čistý a funkční bejvák pro své cesty. Jelikož i Aleš je milovníkem dvoukolých krasavic, rád pomůže na dílně, nebo showroomu s čímkoliv je potřeba. Vždycky je tam, kde ho zrovna potřebujeme…