Omezení provozu

Vážení zákazníci,

v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR v rámci usnesení č. 215 ze dne 15. 3. 2020 mohou být v době karantény ČR autoservisy (servisy motocyklů) otevřeny a mohou provozovat svoji činnost pro veřejnost v běžném režimu. Dále je možné v rámci internetových objednávek na provozovnách předat objednané zboží.

Prodejny nových i ojetých motocyklů zůstávají pro veřejnost zavřené, nicméně naši prodejci jsou Vám během pracovní doby plně k dispozici na telefonních kontaktech či e-mailech.

Společnost KaraOne s.r.o. pracuje nadále bez větších změn, je plně zásobena a připravena Vám dodávat své služby i zboží.

Vzhledem k situaci v souvislosti s COVID19 a nařízením citovaným výše jsme však v rámci minimalizování možného rizika přenosu viru zavedli tato opatření s platností od 16. 3. 2020:

Jednání prodejců:

  • Prodej motocyklů je možné realizovat prostřednictvím e-mailu a telefonu, objednávky přijímáme, na veškeré dotazy jsme připraveni obratem reagovat.
  • Motocykly lze individuálně předávat mimo prostor provozovny, uskutečnila-li se objednávka bezkontaktním způsobem, tzn. prostřednictvím internetu, nebo telefonicky a platba proběhla taktéž bezkontaktně, tzn. bankovním převodem. 

Platební styk:

  • V současné chvíli upřednostňujeme platby za zboží i služby prostřednictvím bezkontaktní platební karty, případně bankovním převodem. Příjem hotovosti bychom rádi omezili na minimum.

Komunikace servisního technika, servisní služby:

  • Berte prosím na vědomí, že při komunikaci a předávání motocyklu/skútru do servisu je nutné dodržovat doporučené odstupy (alespoň 2m) a v současné chvíli upouštíme od etického podávání ruky při pozdravu.
  • Veškeré motocykly, které přebíráte od nás ze servisu, mají dezinfikované plochy, kterých se dotýkáte (madla, sedlo, klíčky).
  • Většina procesu předání/převzetí motocyklu do/ze servisu bude probíhat ve venkovních prostorách, abychom eliminovali přítomnost klientů v naší provozovně.

Ostatní:

  • V naší provozovně jsme zvýšili hygienická opatření a nastavili ještě přísnější úklidový režim, než standardně.
  • Objednané náhradní díly / příslušenství / doplňky / zboží dodáváme standardně přes přepravní služby dle jejich opatření.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se situace co nejdříve uklidní a budeme moci poskytovat opět naše služby v plné výši bez omezení.

Váš KaraOne

Image 1